ORGANIZACE A SVAZY:
World archery - www.worldarchery.org
Český lukostřelecký svaz - www.czecharchery.cz
USA Archery - www.teamus.org/USA-Archery

KLUBY V REGIONU (dle vzdálenosti od Chebu):
Střelecká společnost 1519 Waldsassen - Schützengesellschaft 1519 Waldsassen
Bogensport Marktredwitz - Bogensport Marktredwitz
TJ Slávia Karlovy Vary - www.tjslaviakarlovyvary.cz
Lukostřelci Českého lesa Tachov - Lukostřelci Českého lesa Tachov
BSV 1960 Plauen - Bogensport Plauen
Arcus Plzeň - Lukostřelecký klub Arcus Plzeň
1. LK Plzeň - 1. LK Plzeň 1935
TJ Spartak Chrást - Lukostřelecký oddíl TJ Spartak Chrást

PRODEJCI VYBAVENÍ:
Ring Bogensport (partner LK ESKA Cheb) - www.ring-bogensport.de
Jasa Archery - www.archery.cz
Cere Sport - www.ceresport.cz
Lancaster Archery - www.lancasterarchery.com

VÝROBCI LUKOSTŘELECKÉHO VYBAVENÍ:
Hoyt (reflexní a kladkové luky) - www.hoyt.com
Win & Win Archery (reflexní a kladkové luky) - win-archery.com
SF Archery (relexní luky) - www.sf-archery.com
PSE (kladkové luky) - pse-archery.com
Elite Archery (kladkové i reflexní luky) - www.elitearchery.com
Easton (šípy) - www.eastonarchery.com
Mathews (kladkové luky) - mathewsinc.com
Martin Archery (kladkové luky) - www.martinarchery.com

TIPY, TRIKY, ZAJÍMAVOSTI:
Bogensport extra - www.bogensport-extra.de
Compound Magazin - www.compound-magazin.com

VIDEO:
Archery TV - www.youtube.com/user/archerytv